Hakkımızda

Hakkımızda

 

Zabun Elektromarket kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak 20 ye yakın markanın bayiliği, yaklaşık 12 bin kalem malzeme ve sektördeki 45 yılı aşkın deneyim ve tecrübesini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Gelişen ve değişen sanayi sektörümüze daha iyi hizmet verebilmek ve gelen her türlü malzeme talebini karşılamak için sürekli kendimizi yenilemekteyiz.

Esas faaliyet alanımız malzeme satışı olmasına rağmen bunun yanında anahtar teslimi tesis imalat işleri de faaliyet alanımızdan biridir aynı zamanda bir takım güncel uygulamalar da firmamızın hizmetleri arasındadır, otomasyon hizmetleri, harmonik filtre uygulamaları sadece bunlardan birkaçıdır.

Bayisi olduğumuz şalt ürünler grubunda EATON marka ürünlerde oldukça geniş stokla hizmet vermekteyiz. Bunun yanında stok tuttuğumuz Siemens, Schneider Electric ve diğer yerli ve ithal şalt ürünleriyle de hizmetinizdeyiz.

Enerji kabloları grubunda bayisi olduğumuz HES marka kablo çeşitlerinin teminini sağlamaktayız. Zayıf akım kabloda ise Erse Kablonun ürünlerini satmaktayız.

Şirketimiz, sanayi ürünlerinin temini yanında modern iç & dış aydınlatma ve dekoratif elektrik malzemeleriyle de siz değerli müşterilerimize hizmet etmektedir. 

Bina içi/dışı görüntüleme ve Moeller marka ev ve bina otomasyon sistemleriyle de siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Bunun yanında led li dekoratif aydınlatma ürünleriyle de hizmetinizdeyiz.

Şirketimiz deneyimli personeli, şehir karmaşasından uzak 1500 m² kapalı alanlı, otoparkı ve özel sevkiyat alanına sahip müstakil binasıyla K.Maraş’ın sektöründe öncü kuruluşu olup, bölgeye hizmet etmeye devam edecektir... 

BAYİLİKLERİMİZ

Şalt ve Otomasyon grubunda; Eaton, KalePower Controls, Sigma, Bopa 

Kablo Grubunda; Hes Kablo, Erse Kablo,Çarkıt Kablo

Aydınlatma ve Anahtar Priz Grubunda; Osram Ampül, Pelsan Aydınlatma,  Bticino Anahtar Priz

Endüstri Ekipmanları Grubunda; Entes, Emas, Klemsan, Weidmüller, Güçtay Aspiratör

Tesisat Malzemeleri Grubunda; Mutlusan, Karakuş

Jeneratör Grubunda; Emsa Jeneratör